Search

конкурсы олимпиады фестивали

 
Web Designing

Vestibulum blandit Sedeuism od enimeleifend inter.

Print & Graphics

aoreetet congueeu osuere sit ametelit Sondimentum.

Multimedia

Loremipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

SEO Marketing

Nulla Fusce etlibero. Mauri smattis Duis vulpu acilisi cods.

 
конкурсы олимпиады фестивали

конкурсы олимпиады фестивали

уголок пвх 110

к-л-т Скржинский Станислав Рудольфович                            с 17.11.60г по 17.06.61г. должность сокращена в связи с переформированием в 327 гвБдкр 13. гв. ст. л-т Ишутин Александр Николаевич                                  с 14.01.69г по 28.06.73г. 14. гв. ст. л-т Захарьин Геннадий Павлович                                       с 12.01.78г по 8.08.78г 15. гв. ст. л-т Алексеев Евгений Юрьевич                                           с 9.03.79г по 18.01.83г. 16. гв. ст. л-т Морозков Николай Алексеевич                                     с 1.02.83г по 29.12.85г. 17. гв. ст. л-т Климов Александр Евгеньевич                                      с 6.10.86г по 14.08.92г. 18.гв. ст. л-т Шабанов Игорь Владимирович                                     с 17.08.92г по 18.08.94г.   дивизионные механики : 1.      гв. к 3 р Субычев Иван Григорьевич                                       с 16.04.41г по 12.02.43г.                                                                                                                 с 19.04.44г по 10.02.50г. 2. гв. к-л-т Елизаров Анатолий Николаевич                                с 12.02.43г по 19.04.44г. 3. гв. л-т Парсаданов Цатур Михайлович (мех. звена)                     с 19.12.42г по 23.01.44г. 4. гв. ст. л-т Большой Валентин Михайлович (мех.звена)                с 1.03.43г по 27.02.47г.                                                                                                                 с 21.10.52г по 25.12.53г. 5. гв. л-т Моргун Константин Васильевич (мех. звена)                    с 20.03.43г по 21.01.48г. 6.      гв. к-л-т Нерезнак Иван Иванович (мех. звена)                           с 21.04.43г по 3.05.49г. 7.      гв. ст. л-т Горюнов Константин Терентьевич (мех.зв)                с 22.04.43г по 20.10.43г. 8.      гв. ст. л-т Яременко Павел Евсеевич (мех.звена)                         с 20.09.43г по 22.01.45г. 9.      гв. к-л-т Вавиков Гавриил Зиновьевич (мех.звена)                      с 6.08.44г по 21.01.49г. 10.  гв. ст. л-т Исаев Григорий Андреевич (мех.звена)                       с 5.05.45г по 3.05.49г. 11.  гв. л-т Возиянов Александр Иванович (мех.звена) (погиб)          с 1.10.46г по 15.09.49г. 12.  гв. л-т Смирнов Юрий Григорьевич (мех.звена)                           с 23.11.48г по 10.02.50г. 13.  гв.












Featured Work!